Posted on Leave a comment

Atslēgu programmēšana / atslēgu izgatavošana

Atslēgas programmēšana

Programmēšanas atslēgas. Straujā tehnoloģiju attīstība ietekmē arī autobūves nozari, tās daļas un piederumus. Automašīna ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis, tā bieži kļūst par dzīves sastāvdaļu, nodrošinot komfortu, ērtības un mobilitāti. Ņemot vērā mūsdienu tendences, ir lietderīgi rūpēties par automobiļa drošību. Auto atslēgu programmēšana ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem šajā tirgū. Auto atslēgu izgatavošana  ir bieži piedāvāts pakalpojums, taču mēs uzskatām, ka mūsu konkurences priekšrocība ir augsta kvalitāte, lieliska cenas un kvalitātes attiecība, uzmanība pret klientu un operativitāte. Automašīnas atslēgas ir nepieciešamas jūsu transportlīdzekļa drošībai.

Atslēgu programmēšana / atslēgu izgatavošana

Kas ir imobilaizers?

Daudzi no jums ir dzirdējuši vārdu “imobilaizers”, vismaz tie, kam pieder automašīnas, par to ir pārliecināti. Bet vai mēs visi zinām, kas tas ir? Imobilaizers ir sistēma, kas paredzēta, lai aizsargātu jūsu automašīnu no iespējamiem zagļiem, kuri mēģina “aizdzīt” jūsu transportlīdzekli. Imobilaizers ļauj elektroniski bloķēt vairākas sistēmas vienlaicīgi, piemēram, aizdedzes sistēmu, degvielas padeves sistēmu u. c. Jūs sakāt, ar ko imobilaizers atšķiras no parastās automašīnas drošības sistēmas? Imobilaizers ir daudz pārāks, ja runa ir par aizsardzību pret profesionālu transportlīdzekļa uzlaušanu.

Imobilaizers neapšaubāmi ir visefektīvākā automobiļa drošības sistēma. Turklāt tas ir lieliski piemērots uzstādīšanai kopā ar jebkuru citu drošības aprīkojumu, signalizācijas sistēmu u. c. Imobilaizera darbības princips ir efektīvs, lai gan vienkāršs: automašīnā uzstādītais imobilaizers ir tieši saistīts ar īpašnieka elektronisko atslēgu. Ja šīs ierīces attālinās viena no otras, drošības sistēma automātiski bloķē automašīnas dzinēju un transportlīdzeklis nevar pārvietoties. Pateicoties progresīvajām tehnoloģijām, ir praktiski neiespējami nozagt automašīnu.

Galvenie kritēriji, pēc kuriem atšķiras imobilaizeru modeļi, ir šādi: attālums (starp imobilaizeru un elektronisko atslēgu), laiks, kas nepieciešams transportlīdzekļa dzinēja bloķēšanai, darbības metodes u. c.

Imobilaizers garantēs augstu drošības līmeni, jo jūsu automašīna būs efektīvi aizsargāta pret zādzību.

Par transponderi

Transponders, ko daži dēvē par transponderu vai mikroshēmu, ir elektronisks izstrādājums ar pastāvīgu atmiņu, kam nav nepieciešams ārējs barošanas avots.

Ir divu veidu transponderi:

  • Sistēma, kuras pamatā ir elektrisko signālu mijiedarbība;
  • Sistēma, kuras pamatā ir magnētisko signālu mijiedarbība.

Pirmajā gadījumā sistēmas galvenā priekšrocība ir tās darbības diapazona daudzpusība, kas var būt no dažiem centimetriem līdz vairākiem kilometriem. Tomēr šāda veida retranslatori ir vispopulārākie lietojumprogrammās, kas paredzētas aviācijā un kosmosā.

Otrā tipa transponderi, kuru pamatā ir magnētisko signālu mijiedarbība, tiek izmantoti visos automobiļu ražotājos. Sistēmas tiek raksturotas kā pasīvas, un tām nav nepieciešama pastāvīga enerģijas padeve. Sistēmas darbības frekvence ir 125 kHZ, diapazons – 1,5-15 cm.

Automobiļa atslēgas atpazīšana

Auto atslēgas ir neatņemama transportlīdzekļa sastāvdaļa. Automašīnu atslēgu ražošana ir ļoti pieprasīta, jo šī ir viena no teritorijām ar vienu no lielākajām automašīnu plūsmām valstī. Jautājums par drošību ir, kā automašīna atpazīst atslēgu? Process ir ķēžu process. Kad automašīnas atslēga tiek ievietota aizdedzes slēdzenē un pagriezta pozīcijā “ieslēgts”, elektromagnētiskais signāls no ārējā bloka antenas nokļūst līdz transponderim un tiek pārvērsts enerģijā transponderā. Šo signālu sauc par identifikācijas kodu, un to veido unikāla burtu un ciparu kombinācija. Šo signālu “nolasa” antena – ārēja ierīce, kas savukārt pārsūta signālu uz imobilaizera bloku. Pēdējais salīdzina signālu ar pareizo signāla algoritmu, un, ja tie sakrīt, automašīna iedarbojas.

Atslēgas programmēšana

No jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem labumu gūst ne tikai automašīnu tirgotāji un īpašnieki, bet arī zagļi. Tāpēc automobiļu un to drošības sistēmu ražotājiem ir jāpaliek soli priekšā un jāparedz tirgus attīstība. Tas nozīmē, ka automašīnu atslēgu tehnoloģija tiek pastāvīgi mainīta, pārveidota un uzlabota. Automašīnu atslēgu programmēšana ir joma, kas piedāvā plašas attīstības iespējas.

Mūsu speciālistu komanda ievēro šos principus un strādā, lai piedāvātu jums visaugstākās kvalitātes produktus, modernākās atslēgas un progresīvākos risinājumus. Mums ir svarīga jūsu un jūsu automašīnas drošība.

 

Atbildēt