Konfidencialitātes politika

Tīmekļa vietnes automasinu-atslegas.lv administrācija ir apņēmusies aizsargāt jūsu konfidencialitāti tiešsaistē. Jūsu sniegto datu drošība mums ir ļoti svarīga. Mūsu konfidencialitātes noteikumi ir balstīti uz Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) prasībām. Personas datu vākšanas mērķis ir: uzlabot mūsu vietnes darbību, sazināties ar šīs vietnes apmeklētājiem, apstrādāt lietotāja datus tiešsaistes mārketinga pakalpojumam, sniegt lietotāja pieprasīto informāciju, sniegt pakalpojumus saistībā ar vietnes darbību, kā arī turpmāk minētajām darbībām.

Personas datu vākšana un izmantošana

Mēs apkopojam un izmantojam jūsu personas datus tikai ar jūsu brīvprātīgu piekrišanu. Jūs piekrītat, ka mēs vācam un saglabājam šādu informāciju: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, mājas adresi, . Jūsu personiskās informācijas vākšanu un saglabāšanu reglamentē Eiropas Savienībā un Lietuvā spēkā esošie tiesību akti.

Datu saglabāšana, modificēšana un dzēšana

Lietotājam, kurš tīmekļa vietnei automasinu-atslegas.lv sniedz savus personas datus, ir tiesības dzēst, mainīt un atsaukt atļauju izmantot šos datus. Jūsu personas datu glabāšanas ilgums: uzņēmējdarbības un nodokļu datu glabāšanas periods. Tīmekļa vietnes administrācija dzēš šos datus pēc jūsu datu izmantošanas beigām. Lai iegūtu piekļuvi saviem datiem, varat sazināties ar tīmekļa vietnes administrāciju: [email protected]. Jūsu personas datu nodošana trešai pusei var notikt tikai ar jūsu brīvprātīgu piekrišanu, un mēs nevaram mainīt jūsu datus, ja tie ir nodoti ar mums nesaistītām organizācijām.

Tehnisko datu izmantošana tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā

Jūsu tīmekļa vietnes automasinu-atslegas.lv apmeklējuma laikā datu bāzē tiek saglabāts ieraksts par jūsu IP adresi, apmeklējuma laiku, pārlūkprogrammas iestatījumiem, operētājsistēmu un citu informāciju, kas nepieciešama pareizai tīmekļa vietnes apjoma attēlošanai. Pamatojoties uz iepriekš minētajiem datiem, nav iespējams atklāt apmeklētāja identitāti.

Informācijas sniegšana bērniem

Ja jūsu bērns vai padotais ir sniedzis mums personas datus bez jūsu atļaujas, lūdzu, sazinieties ar mums: [email protected]. Nepilngadīgo personas datu glabāšana mūsu vietnē bez viņu vecāku vai aizbildņu atļaujas ir aizliegta.

Sīkfailu izmantošana

Lai pareizi attēlotu mūsu tīmekļa vietnes automasinu-atslegas.lv apjomu, mēs izmantojam sīkdatnes. Tie ir nelieli faili, kas tiek saglabāti ierīces atmiņā. Sīkfaili palīdz tīmekļa vietnei saglabāt valodu, ko izmantojāt pārlūkošanas laikā, un lapas, kuras esat apskatījis, un šī informācija būs noderīga, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni nākamreiz. Pateicoties sīkfailiem, tīmekļa vietnes pārlūkošana ir daudz ērtāka. Pateicoties sīkfailiem, vietnes pārlūkošana ir daudz ērtāka. Vairāk par sīkfailiem varat izlasīt šeit. Sīkfailu izmantošanu var iestatīt neatkarīgi no jūsu pārlūkprogrammas. Sīkfailu nepieņemšana var ierobežot vietnes darbību.

Personas datu izmantošana ar citiem līdzekļiem

Mūsu vietnē tiek izmantoti papildu tiešsaistes rīki, kas vāc datus neatkarīgi no mums: Google Analytics , Facebook.com, .

Šo rīku savāktā informācija var tikt nosūtīta šo organizāciju iekšējiem dienestiem, un tādējādi to var izmantot, lai personalizētu savu reklāmas tīklu reklāmas. Šo organizāciju lietotāja līgumus varat izlasīt to tīmekļa vietnēs. Jūs varat arī atteikties no personas datu vākšanas, izmantojot iepriekš minētos līdzekļus, un Google Analytics bloķētājs ir pieejams šeit. Mēs nenododam personas datus citām organizācijām vai pakalpojumiem, kas nav minēti šajā konfidencialitātes politikā. Tas attiecas tikai uz datu pārsūtīšanu sabiedriskām organizācijām pēc pieprasījuma un pilnvarojuma.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu automasinu-atslegas.lv tīmekļa vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kas nav mūsu kontrolē. Mēs neesam atbildīgi par to saturu. Mēs iesakām iepazīties ar katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Izmaiņas konfidencialitātes politikā

Mūsu tīmekļa vietnes automasinu-atslegas.lv konfidencialitātes noteikumi var tikt mainīti. Šajā sakarā mēs jūs informēsim par šīm izmaiņām, ievietojot jauno konfidencialitātes regulējumu šajā lapā. Mēs rūpīgi sekojam līdzi visām izmaiņām tiesību aktos, kas attiecas uz personas datu glabāšanu Eiropas Savienībā un Lietuvas valstī. Ja jūsu personas dati tiek glabāti mūsu vietnē, mēs jums paziņosim par izmaiņām privātuma noteikumos. Ja jūsu dati ir ievadīti nepareizi, mēs nevarēsim ar jums sazināties.

Atsauksmes, nobeiguma noteikumi

Jautājumus par Privātuma noteikumiem varat uzdot tīmekļa vietnes automasinu-atslegas.lv administrācijai: Alnos ielā 5. Viļņa. LT-06231 vai aizpildot kontaktlapu attiecīgajā tīmekļa vietnes lapā. Ja jūs nepiekrītat šiem konfidencialitātes noteikumiem, jūs nedrīkstat izmantot tīmekļa vietnes automasinu-atslegas.lv sniegtos pakalpojumus. Šādā gadījumā jums jāatturas no mūsu vietnes apmeklēšanas.