Posted on Leave a comment

Aizdedzes slēdzenes avārijas atslēgšana

Aizdedzes slēdzenes avārijas atslēgšana

Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar ko klienti vēršas mūsu darbnīcās, ir aizdedzes slēdzenes. Galu galā neviens automašīnas īpašnieks nav pasargāts no neuzmanīgas atslēgas lietošanas vai mēģinājumiem nozagt transportlīdzekli. Mūsu uzņēmumā var pasūtīt tādu procedūru kā automašīnas atbloķēšana.

Attiecīgā informācija

Vispirms ierīce tiek noņemta no automašīnas. Ir vērts teikt, ka automašīna bez aizdedzes slēdzenes ir jāatstāj drošā stāvvietā.

Dažās situācijās ir nepieciešams izsaukt speciālistu uz notikuma vietu. Šādā gadījumā ir jānoņem stūres statņa pārsegs. Bloķēšanas mēlīte ir nogriezta vai nogriezta. Konkrētā darbības veida izvēle ir atkarīga no automašīnas aizdedzes slēdzenes īpašībām.

Tagad var sākt montāžas demontāžu. Stiprinājumu konstrukcija var atšķirties atkarībā no automašīnas modeļa. Pēc tam bojātās slēdzenes vietā tiek uzstādīta jauna slēdzene. Visbiežāk bojātā detaļa tiek nogādāta autoservisā. Tomēr, ja defekts nav ļoti nopietns, to var novērst uz vietas. Ir vērts izvēlēties jaunu slēdzeni, kuru ražotāji ir ieteikuši izmantot šajā transportlīdzeklī.

Jebkurā gadījumā ir vērts sazināties ar mūsu uzņēmumu, kurā strādā īsti profesionāļi. Patiesībā šādas situācijas cēlonis var būt vienkāršs kāda aizdedzes slēdzenes elementa darbības traucējums. Ja nolemjat veikt remontu pats, iespējams, jūs uzstādīsiet nepareizas detaļas vai veiksiet remontu nepareizi. Tā kā elementi darbojas kopā, to aizstāšana ar analogiem var negatīvi ietekmēt transportlīdzekļa darbību. Tas jo īpaši attiecas uz modernām ārzemju markām, kurām raksturīga salīdzinoši sarežģīta konstrukcija un elektronisko vadības sistēmu daudzveidība. Iepriekš minētās funkcijas palīdzēs jums izdarīt secinājumus par gadījumiem, kad ir nepieciešama transportlīdzekļa aizdedzes slēdzenes atbloķēšana.

Atbildēt