Posted on Leave a comment

“Volkswagen” automobiļu atslēgu izgatavošanas procedūra

Automašīnu atslēgām izmanto vairāku veidu mikroshēmas. Katram automobiļa modelim obligāti tiek izvēlēta unikāla ierīce. Volkswagen atslēgas tiek izgatavotas, izmantojot mikroshēmu atlases programmu. Meistari ņem vērā visas automašīnas īpatnības, lai gatavā atslēga perfekti atbilstu imobilaizeram.

Ierīces konstrukcija

"Volkswagen" automobiļu atslēgu izgatavošanas procedūraAr automašīnas atslēgu varat attālināti vadīt savu automašīnu. Tā veic dažādas funkcijas, sākot no durvju bloķēšanas līdz dzinēja iedarbināšanai. Gandrīz visām mūsdienu ierīcēm ir vienāds dizains. Tie sastāv no salokāma vai fiksēta asmeņa (kas atver durvis) un galvas vai korpusa (kurā atrodas elektroniskais mikroshēma). Uz atslēgas ir pogas automašīnas tālvadības vadībai.

Mūsdienu atslēgas var izgatavot ar imobilaizera raiduztvērēju. Tā tiek dēvēta korpusā iebūvētā transpondera mikroshēma. To var izmantot, lai aizslēgtu durvis, aktivizētu signalizāciju un veiktu citas darbības ar automašīnu.

Izgatavošanas procedūra

Pirms Volkswagen atslēgas izgatavošanas speciālisti veic automašīnas diagnostiku, jo katram modelim var būt savas īpatnības. Tas ietekmē ierīces ražošanas specifiku. Ražošanas procedūra notiek vairākos posmos:

Projekta izstrāde;

atslēgas sagatavošana;

programmēšana.

Pēc diagnostikas atslēga ir gatava lietošanai. Meistari iestrādā atslēgā piemērotu mikroshēmu un izgatavo mehānisko asmeni. Taču galvenais solis ir ierīces programmēšana – atslēgai jābūt saderīgai ar visām automašīnas funkcijām.

Klients var izvēlēties, kā atslēga tiks izgatavota. Var pasūtīt dublikātu vai oriģinālu. Pirmajā gadījumā amatnieks visas kopijas nodod klientam vai iznīcina tās klienta klātbūtnē.

Atslēgu cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Cenu ietekmē darba sarežģītība un izgatavoto kopiju skaits. Lai izgatavotu kopiju, amatniekam būs jāizgatavo ierīces mehāniskā daļa un jāatjauno vecā izstrādājuma piekļuves kods. Tāpēc ir daudz dārgāk atgūt nozaudētu atslēgu nekā salabot bojātu atslēgu.

Atbildēt