Posted on Leave a comment

Tipiski imobilaizera bojājumi

Transportlīdzekļa izmaksas ir diezgan augstas, tāpēc ikviens autovadītājs ir nobažījies par tā drošību. Imobilaizeri nodrošina labu drošības līmeni. Imobilaizers ir sarežģīta elektroniska ierīce, tāpēc tās remonts prasa daudz darba. Lai izvairītos no avārijas, jums būtu jāzina galvenie iespējamie šīs ierīces darbības traucējumi un to pazīmes.

Bieži sastopamie defekti

Protams, jebkuru defektu var identificēt pēc īpašām pazīmēm. Ja pamanāt, ka starteris nereaģē uz atslēgas pagriešanu vai ka tas ir iedarbināts, bet motors nestrādā, tas var būt iemesls vērsties autoservisā. Kontrollampiņa uz paneļa var liecināt par defektu. Tas parasti signalizē par jebkādām problēmām. Imobilaizers var tikt bojāts, ja transportlīdzeklis nereaģē uz tālvadības pults pogas nospiešanas. Protams, ar nosacījumu, ka tālvadības pults elementi nav izlādējušies. Visus šādus signālus nedrīkst ignorēt, pretējā gadījumā jūsu automašīna var tikt apdraudēta.

Parasti defektus iedala divos veidos. Tās var būt aparatūra. Šādā gadījumā vadi vai mikroshēmas var pārtraukt darboties. Pēc tam sazinieties ar speciālistiem, lai veiktu diagnostiku. Problēmas var būt arī ar programmatūras daļu. Ja imobilaizera programmatūra, dzinēja elektroniskā vadības bloka vai atslēgas mikroshēmas programmatūra nedarbojas pareizi, pietiek pārinstalēt programmas. Šādā gadījumā labāk ir meklēt profesionālu padomu.

Neatkarīgi no tā, kāda ierīce ir uzstādīta automašīnā, ir svarīgi saprast, ka imobilaizers sastāv no daudzām daļām. Ja viena no šīm daļām nedarbojas, pārtrauc darboties arī pārējās. Nepietiekams elektriskais kontakts, kontroliera vai magnētiskās atslēgas atteice ir bieži sastopamas problēmas, kas jāuztic profesionāļiem. Sazinoties ar pieredzējušiem profesionāļiem, ietaupīsiet laiku un naudu.

Atbildēt