Posted on Leave a comment

Hyundai atslēgu izgatavošana / programmēšana

Hyundai atslēgu izgatavošana / programmēšanaAutomašīnas atslēga var salūzt, un to var pat pazaudēt visnepiemērotākajā brīdī. “Hyundai aizdedzes atslēga, kas kopš 1995. gada ir aprīkota ar mikroshēmu, nav izņēmums. Tās atjaunošanai ir jāveic divi galvenie uzdevumi – jānoregulē asmens un jāpārprogrammē. Auto atslēgu dublikātus var pasūtīt gan tad, ja ir atstāta pēdējā atslēga, gan tad, ja ir nozaudēts viss atslēgu komplekts.

Hyundai galvenās izgatavošana iespējas | Galvenās ražošanas iespējas

Hyundai atslēgas dublikāta izgatavošana, ja oriģinālais korpuss ir bojāts, ir problēma, ko var atrisināt profesionāls speciālists. Šādā gadījumā tiek nomainīta nepareizā detaļa un vecā atslēga tiek atkārtoti uzstādīta iekšpusē. Nepieciešamības gadījumā arī slepenā mehānisma izgatavošana vai asmeņa nomaiņa.

Unikāla raksta izveide ir mehāniska procedūra, ko veic ar profila mašīnas palīdzību, kas garantē raksta precizitāti un novērš cilvēcisko faktoru. Pēc nepieciešamo parametru ievadīšanas iekārta “iegaumē” datus un ātri izgriež nepieciešamās rievas.

Kad klients pasūta Hyundai automašīnas atslēgu, var izgatavot tās dublikātu ar mikroshēmu (nevis salokāmu) vai ar centrālās bloķēšanas ierīci. Pat ja automašīna atrodas citā pilsētā, ir iespējams nosūtīt imobilaizera bloku un durvju rokturi ar slēdzeni uz darbnīcu un pēc kāda laika saņemt atslēgu ar pilnu funkciju komplektu. Līdz ar dublikāta izgatavošanu tehniķis no ierīces atmiņas izņems oriģinālās atslēgas, kas ir pazudušas.

Atslēgu programmēšana ir daudz sarežģītāks un daudzlīmeņu process. Ir vairāki veidi, kā programmēt atslēgas dublikātu. Atbilstošu metodi izvēlas atkarībā no situācijas. Var reģistrēt nepieciešamos datus:

imobilaizerī;

izmantojot darba atmiņu;

izmantojot atslēgas kopiju.

Kad ir izveidots dublikāts ar pogām, tālvadības pults ir ieprogrammēta. Pēc replikas darbības pārbaudes tehniķis garantē izstrādājumu un visus veiktos darbus – pārprogrammēšanu, programmēšanu, sinhronizāciju.

Hyundai  atslēgas izgatavošana

  • Hyundai atslēgas
  • Hyundai galvenie gadījumi
  • Hyundai atslēgu remonts
  • Hyundai atslēgu programmēšana
  • Audi automašīnu avārijas atbloķēšana

Hyundai atslēgu izgatavošana

Mēs strādājam tikai ar modernām datorizētām iekārtām, ar kurām izgatavosim kvalitatīvu un ilgmūžīgu atslēgu jūsu Hyundai automobilim. Ja jums ir tikai viena atslēga vai ja jūsu Hyundai atslēga ne vienmēr iedarbina automašīnu, iesakām iegādāties rezerves atslēgu. Tas ietaupīs jūsu laiku un naudu.

Mēs izgatavojam atslēgas dažādiem Hyundai automobiļu modeļiem. Tā var būt atslēga bez tālvadības pults, atslēga ar tālvadības pulti. Mēs varam piedāvāt arī viedo atslēgu (bezatslēgas aizdedzes sistēma ar START/STOP pogu).

Atbildēt