Posted on Leave a comment

Kad jums varētu būt nepieciešama automašīnas atslēgas izgatavošana?

Transporta līdzekļu esamība jau izsenis ir bijusi nepieciešamība ne tikai lielpilsētās, bet arī reģionos, kas atrodas tālu no tām. Automašīnas atslēgu izgatavošana palīdzēs tās īpašniekam daudzās dzīves situācijās.

Biežākie gadījumi, kad nepieciešams dublikāts, ir šādi:

Kad jums varētu būt nepieciešama automašīnas atslēgas izgatavošana?Galvenās atslēgas nozaudēšana. Daudzu mūsdienu cilvēku dzīves ritms ir diezgan saspringts: tas ir saistīts ar nepārtrauktu kustību, apģērba maiņu un lielu aktivitāti dienas laikā. Bieži gadās, ka cilvēks nejauši aizmirst savas atslēgas birojā, vai arī atslēga viņam izkrīt no kabatas pastaigas laikā, vai arī viņš vienkārši atstāj atslēgu aizdedzē, aizslēdzot automašīnu. Šādās situācijās var palīdzēt rezerves variants, kas ļauj turpināt transportlīdzekļa ekspluatāciju.

Galvenā kļūme. Tas ir īpaši svarīgi jaunajiem automobiļu modeļiem ar iebūvētu elektroniku. Lai iedarbinātu šāda tipa automašīnu, tiek izmantota ierīce, kas balstīta uz modernām tehnoloģijām (ar integrētu mikroshēmu). Diemžēl dažkārt nedarbojas arī datorizētās sistēmas, un tas var izraisīt automašīnas dzinēja atbloķēšanas un iedarbināšanas ierīces darbības pārtraukšanu. Taču neaizmirsīsim, ka arī vecā tipa ierīces bieži vien nedarbojas (īpaši aukstā laikā).

Ja ģimenē ir vairāki autovadītāji. Šādā situācijā ir lietderīgi izveidot vairākus atslēgu komplektus, pa vienam katram vadītājam, lai izvairītos no domstarpībām un konfliktiem. Šāda prakse ļaus arī izvairīties no nevajadzīgas gaidīšanas, kamēr cits ģimenes loceklis atslēgas novieto atpakaļ vietā, ja viņš vai viņa, izejot no mājokļa, nejauši ir paņēmis vai paņēmusi kādu no atslēgām.

Ko darīt, ja atslēga ir salūzusi un nav rezerves atslēgas?

Mūsu uzņēmums palīdzēs jums atrisināt šo problēmu. Mūsu profesionālie un pieredzējušie tehniķi darīs visu iespējamo, lai izveidotu identisku ierīci, pamatojoties uz bojātā oriģināla īpašībām un izskatu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa tālruņa numuru vai e-pastu.

Atbildēt