Posted on Leave a comment

Alfa Romeo atslēgu izgatavošana

Alfa Romeo atslēgu izgatavošanaAlfa Romeo atslēgu izgatavošana. Bagātīgie eiropieši ir iecienījuši sakāmvārdu: “Ja tas ir uzvalks, tad tas ir šūts pēc pasūtījuma; ja tas ir auto, tad tas ir Alfa Romeo”. Šis Itālijas autobūves nozares radījums ir lielisks piemērs modernām tehnoloģijām un tehniskiem sasniegumiem, kas nodrošina ērtu transportlīdzekļa lietošanu un drošību. Tādējādi šī zīmola automobiļu atslēgas ir neatņemama CODE inteliģentās standarta drošības sistēmas sastāvdaļa. Kādas ir atbloķēšanas ierīces izgatavošana funkcijas?

Alfa Romeo Key Production | Profesionāls darbs

Parasti mūsdienu Alfa Romeo automašīnas atslēgām ir neliels raidītājs-uztvērējs, kas nosūta individuālo automašīnas kodu uz imobilaizera bloku, kas atrodas instrumentu panelī. Ja elektroniskās pretaizdzīšanas ierīces saņemtā informācija ir pareiza, TP tiek nodots ekspluatācijā. Taču, ja mēģināsiet atslēgt un iedarbināt transportlīdzekli ar atslēgu ar nepareizu kodu, automašīnas dzinējs tiks bloķēts.

Itālijas koncerna automašīnas individuālā informācija ir norādīta uz īpašas etiķetes, kas tiek izsniegta, iegādājoties TP. Ja atbloķēšanas ierīce tiek pazaudēta, šī informācija būs nepieciešama uzņēmuma izplatītājam, lai izgatavotu jaunu atslēgu. Jāatceras, ka Alfa Romeo imobilaizers var reģistrēt ne vairāk kā 7 ar drošības sistēmu saderīgas ierīces. Tātad var būt tikai 7 taustiņi.

Nav vērts mēģināt pašam izgatavot atbloķēšanas ierīci. Izvēloties kodu, ir iespējams kļūdīties, un automašīna to uzskatīs par mēģinājumu aizbraukt un bloķēs dzinēju. Alfa Romeo atslēgu izgatavošanu labāk uzticēt profesionāļiem. Ar speciāla aprīkojuma palīdzību viņi izgatavos atslēgas mehānisko daļu (parasti tā ir paslēpta atslēgas pultī), uzstādīs sensoru ar individuālu kodu, sinhronizēs signālu ar imobilaizeru, saskaņos attālināto piekļuvi durvju slēdzenēm, bagāžniekam, lūkām, cimdu kastītei utt. Tādējādi visas TP sistēmas darbosies droši un bez problēmām.

Mēs izgatavojam un programmējam atslēgas Alfa Romeo automobiļiem.

  • Alfa Romeo atslēgu izgatavošana
  • Alfa Romeo atslēgu programmēšana
  • Alfa Romeo atslēgu remonts
  • Alfa Romeo atslēgu korpusi
  • Alfa Romeo automašīnu avārijas atbloķēšana
Atbildēt