Posted on Leave a comment

Slepenās vai programmējamās EGR sistēmas uzstādīšana – kas ir labāk?

Slepenās vai programmējamās EGR sistēmas uzstādīšana - kas ir labāk?Mūsdienu automobiļi, kas atbilst Euro-3 vides standartam, ir aprīkoti ar izplūdes gāzu recirkulācijas sistēmu, kuras galvenā sastāvdaļa ir EGR vārsts. Autovadītāji, kuri vēlas efektīvi bloķēt ierīci, var sazināties ar mūsu uzņēmumu, lai veiktu elektroniskā vadības bloka pārprogrammēšanu un izgatavotu automašīnu atslēgas. Šajā rakstā tiks veikts EGR vārsta aizbīdņa uzstādīšanas un tā programmatūras noņemšanas salīdzinošs novērtējums.

Uzmanību autovadītājiem

Vispirms automobiļu īpašniekiem ir jāsaprot, kā automašīnā darbojas izplūdes gāzu recirkulācijas sistēma. EGR vārsta galvenais uzdevums ir samazināt slāpekļa oksīda emisiju atmosfērā. Šajā gadījumā izplūdes gāzes tiek novadītas uz ieplūdes kolektoru un pēc tam novadītas uz VDV cilindriem. Lai degviela sadegtu efektīvi, dzinējam ir nepieciešams skābeklis, kura aizstāšana ar slāpekļa oksīdu samazina dzinēja jaudu un palielina benzīna patēriņu. Turklāt izplūdes gāzu recirkulācijas sistēma nelabvēlīgi ietekmē motora eļļas kvalitāti. Pēc vairākiem desmitiem tūkstošu kilometru nobraukuma EGR aizsērē un neļauj gaisam iekļūt dzinējā, tādējādi vēl vairāk samazinot tā jaudu. Tāpēc vārsta lietderība ir apšaubāma, un daudzi autovadītāji steidzas uzstādīt aklo vai izmantot programmatūras noņemšanu.

Pirmajā gadījumā slāpekļa oksīds vairs nenokļūs dzinējā un degvielas sadegšana būs efektīva. Tomēr ne vienmēr ir iespējams iziet ārpus EGR vārsta tukšās daļas uzstādīšanas. Daudzi automobiļi uz bloķēšanas plāksnes uzstādīšanu reaģē, aktivizējot dzinēja avārijas darbības režīmu. Tā rezultātā motors var darboties ar zemu jaudas līmeni, un uz paneļa iedegas indikators “Pārbaudiet motoru”. Programmēta EGR izslēgšana tiek veikta, pārprogrammējot elektronisko vadības bloku, kas vārstu pastāvīgi tur aizvērtu un neļauj elektronikai reaģēt uz tā izslēgšanu. Ja šūnā ir liels daudzums izdedžu, tās hermētiskums var tikt apdraudēts, tāpēc ir svarīgi uzstādīt žalūziju.

Slepenās vai programmējamās EGR sistēmas uzstādīšana - kas ir labāk?Tāpēc autovadītājiem, kuri vēlas efektīvi bloķēt EGR, ieteicams programmatiski noņemt ierīci un uzstādīt plāksni, kas neļauj izplūdes gāzēm iekļūt ieplūdes kolektorā. Abas iepriekš minētās procedūras automašīnu īpašnieki var veikt, sazinoties ar mūsu uzņēmumu, kas var pārprogrammēt elektronisko vadības bloku un izgatavot automašīnu atslēgas.

Atbildēt