Posted on Leave a comment

Atslēga neieslēdzas aizdedzes slēdzenē

Atslēga neieslēdzas aizdedzes slēdzenēDaudzi transportlīdzekļu īpašnieki ir saskārušies ar tādu problēmu kā atslēgas iestrēgšana slēdzenē. Iemesli, kāpēc tas neieslēdzas, var būt ļoti dažādi. Avārijas atbloķēšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā novērst problēmu. Mūsu uzņēmuma speciālisti sniedz šo pakalpojumu par pieņemamu cenu un īsā laikā.

 

Galvenie problēmas cēloņi

Pirmkārt, automašīnas atbloķēšana ir nepieciešama, ja bloķēšanas mehānisms vai atslēga ir deformēta. Tā bieži vien netiek izmantota paredzētajam mērķim, un tas ir iemesls nevienmērībai. Piemēram, atverot alus pudeles, pastāv liela iespēja sabojāt atslēgu. Atslēgas izlīdzināšanai nepieciešams āmurs un gluda cieta virsma. Ja lāpstiņas ir deformētas, remonts ir daudz sarežģītāks. Šādā gadījumā to nebūs iespējams izdarīt bez slēdzenes demontāžas. Šī procedūra ir jāveic mūsu personālam.

Turklāt, ja atslēga ir stipri nodilusi, tā var neieslēgties slēdzenē. Ja starp izstrādājumu un bloķēšanas mehānismu rodas spraugas, tās acīmredzami kavē bloķēšanas mehānisma ieslēgšanos. Atslēgas nodiluma pakāpi var pārbaudīt pats. Pietiek to ļoti rūpīgi izpētīt. Izstrādājuma zobi nedrīkst būt noapaļoti vai saīsināti. Ja atslēgas izskats ir acīmredzami mainījies, tā jānomaina pret jaunu.

Viens no biežākajiem slēdzenes aizķeršanās iemesliem ir netīrumu iekļūšana mehānismā. Ir divi veidi, kā noņemt netīrumu daļiņas. Šim nolūkam bieži izmanto speciālus aerosolus un šķidros tīrīšanas līdzekļus. Ja dažādas vielas nepalīdz, slēdzene ir jādemontē un jāiztīra rūpīgāk. Ziemā mehānisms var aizsalt, kas arī kavē tā pilnvērtīgu darbību. Lai to uzsildītu, bieži izmanto šķiltavu, sērkociņus vai fēnu.

Atbildēt