Posted on Leave a comment

“SADURSMES DATU” PROGRAMMATŪRAS NOŅEMŠANA NO GAISA SPILVENU BLOKIEM.

JEBKURAS SAREŽĢĪTĪBAS GAISA SPILVENU VIENĪBU PROFESIONĀLA ATJAUNOŠANA PĒC NEGADĪJUMA. “SADURSMES DATU” PROGRAMMATISKA NOŅEMŠANA NO GAISA SPILVENU VIENĪBĀM.

AIRBAG SRS ierīču remonts

Gaisa spilveni ir vienreizējas lietošanas sistēma, kas paredzēta vienreizējai izmantošanai. Sadursmes gadījumā gaisa spilveni iedarbojas un pasargā vadītāju un pasažierus no trieciena. Pēc avārijas gaisa spilvenu sistēma ir jānomaina.

Šādā gadījumā uzmanība jāpievērš SRS elektroniskā bloka, kas atbild par pasīvās drošības sistēmu, remontam. Šo moduli ražotājs ir ieprogrammējis tā, lai tas aktivizētos tikai vienu reizi, un tas ir jānomaina. Tomēr mūsu pakalpojumus var izmantot, lai noņemtu CRASH informāciju no SRS moduļa, un ierīce būs pilnībā darboties spējīga!"SADURSMES DATU" PROGRAMMATŪRAS NOŅEMŠANA NO GAISA SPILVENU BLOKIEM.
Ir gadījumi, kad nav iespējams atjaunot/nomainīt ierīci pašiem, ko mēs neiesakām bez īpašām prasmēm un aprīkojuma, tāpēc šādā gadījumā jūs varat nosūtīt ierīci mums no jebkura reģiona, mēs to atjaunosim un nosūtīsim jums atpakaļ, un jums tikai nepieciešams to uzstādīt automašīnā.

Lai uzzinātu SRS gaisa spilvenu vadības bloka numurus, kuriem mēs varam sniegt visaptverošu tehnisko atbalstu tiešsaistē vai nosūtot bloku uz mūsu darbnīcu, zvaniet mums.

 

Kas ir avārijas datu noņemšana un kāpēc tā ir tik svarīga?

Kad gaisa spilvenu sistēma ir aktivizējusies, vadības blokā automātiski tiek reģistrēts īpašs sadursmes ieraksts.
Pēc ražotāju teiktā, pēc avārijas ierīce ir jānomaina pret jaunu, tāpēc avārijas dati bloķēs tās turpmāku darbību, pat ja pati sistēma ir neskarta un var darboties nevainojami. Programmatūras līmenī avārijas datu noņemšana ir sarežģīta; ne katrs tehniķis spēj veikt šādu uzdevumu. Tomēr tas nenozīmē, ka avārijas datus nevar izņemt.
Mūsu tehniķi zina, kā to izdarīt, un ātri atjauno gaisa spilvena atmiņu līdz stāvoklim, kāds bija pirms avārijas.

Daudzi autovadītāji ignorē SRS kļūmes signālus, kļūdaini uzskatot, ka jebkura kļūme neizbēgami novedīs pie vadības bloka nomaiņas, kas ir diezgan dārga. Ir vērts zināt, ka SRS ECU nenēsājas dabiski pirms 10 gadiem. Ja jūsu automašīna nav vecāka par 10 gadiem, SRS ierīcei ir jāveic tikai nelielas kļūmes novēršanas remonts, bet nopietni remontdarbi – tikai negadījuma gadījumā.

Mēs novērsīsim visus SRS gaisa spilvenu sistēmas un tās elektroniskā bloka defektus un, ja nepieciešams, veiksim avārijas datu noņemšanu, lai vadības bloks būtu tāds, kāds tas bija pirms negadījuma.

veiktā darba kvalitātes garantija.

Cenas ir atkarīgas no darba sarežģītības.

Atbildēt