Posted on Leave a comment

Auto atslēgu veidi

Tagad diezgan daudziem cilvēkiem pieder personīgais transportlīdzeklis. Izlasot šo rakstu, jūs varēsiet uzzināt, kādi ir automašīnu atslēgu veidi. Ja jūs interesē automašīnas atbloķēšana, visu informāciju par to atradīsiet mūsu vietnē.

Galvenā informācija

Pašlaik ir šādi aizdedzes atslēgu veidi:

Salokāms.

Mikroshēma un karte.

Gudrs.

 

 

Auto atslēgu veidiPirmajam variantam ir daudz priekšrocību. To ir ērti uzglabāt, jo salocīts tas viegli iekļaujas kabatā. Šai atslēgai ir diezgan pievilcīgs izskats. Viens no tās galvenajiem trūkumiem ir vāja aizsardzība pret mitruma iekļūšanu. Un, ja nejauši aizķerat to kabatā, tā var saliekties, kas nav īpaši ērti.

Otra iespēja ir kartē iebūvēta mikroshēmas atslēga. Tā izskatās kā plastmasas taisnstūris, ko parasti izsniedz banku iestādēs. Taču šī karte ir daudz biezāka. To ievieto īpašā slotā automašīnas paneļa panelī. Nospiežot pogu, tiek pagriezta īpaša svira, kas iedarbina dzinēju.

Mūsdienās par modernākajām tiek uzskatītas viedās atslēgas jeb bezvadu produkti. Tās darbojas ar imobilaizeru un radioviļņiem. Šie

atslēgas pat nav jāizņem no kabatas. Vienkārši nospiediet starta/apstādināšanas pogu vai izmantojiet speciālo sviru, lai iedarbinātu dzinēju. Auto atslēgu veidi

Jāteic, ka automašīnu atslēgas var būt infrasarkanās, mikroshēmas, fiksētas vai šifrētas. Katrai automašīnas markai un modelim ir īpašas atslēgas.

Atbildēt