Posted on Leave a comment

Ford atslēgu izgatavošana

Ford atslēgu izgatavošana“Ford” automašīnu slēdzenes konstrukcija un darbības princips nav tāds pats kā citu zīmolu automašīnām. Tomēr, neraugoties uz to, ka šie mehānismi ir ļoti inovatīvi, tie tiek uzskatīti par diezgan vājiem. Tās baidās no netīrumiem, un gan slēdzene, gan atslēga samērā ātri nodilst un nodilst. Tāpēc, ja atslēga ir sākusi griezties grūtāk vai nedaudz iestrēgt, ir jāveic profilaktiskā apkope. Profilaktiskie darbi ietver mehānisma defektu novēršanu, jaunu atslēgu asmeņu izgatavošanu vai nolietoto disku nomaiņu.

Kāda ir atslēgas dublikāta izgatavošanas sarežģītība?

Atslēgas aizmugurējās daļas unikālo profilu, ko tautā dēvē par rombveida vai “vainagu”, ir diezgan grūti atdarināt. Situācija kļūst īpaši sarežģīta, ja atslēgas malas ir nodilušas. Šādā gadījumā piemērotu dublikātu var izveidot tikai ar slēdzeni. Ford atslēgas asmeni nav iespējams izgatavot augstas kvalitātes, izmantojot parastos darbgaldus – ir nepieciešams speciāls aprīkojums. Ja šāds aprīkojums ir pieejams, klients stundas laikā saņems atslēgas dublikātu. Tomēr, lai izgatavotu pilnvērtīgu atslēgu, nepietiek ar mehānisko daļu, un ir nepieciešama programmēšana. Parasti speciālistam visu procedūru veikšanai nepieciešamas 2-3 stundas.

Ir iespējams izgatavot Ford atslēgu:

bez konteinera un elektronikas;

pamatojoties uz imobilaizera un durvju roktura bloku;

ja atslēgas asmens ir salauzts vai stipri nodilis (elektroniskā daļa (mikroshēma vai shēmas plate) tiek pievienota atslēgai pēc jaunas atslēgas sagataves izgatavošanas), atkarībā no izvēlētās priekšējās daļas un atslēgas konstrukcijas;

ar mikroshēmu (un tālvadības pulti, ja nepieciešams), kas iedarbina dzinēju un atver durvis.

Programmēšana ir būtiska jaunu Ford atslēgu izgatavošanai, jo tā nodrošina, ka automašīna var reaģēt uz nosūtīto signālu. Šim nolūkam visi dati tiek ierakstīti imobilaizerī, izmantojot diagnostikas savienotāju vai citus pieejamus līdzekļus. Piemēram, lai sinhronizētu atslēgu un vadības sistēmu, atslēgas dati ir jāskenē.

Mēs izgatavojam un programmējam Ford automobiļu atslēgas.

  • Ford atslēgu izgatavošana

  • Ford atslēgas programmēšana

  • Ford atslēgas remonts

  • Ford atslēgu korpusi

  • Ford MyKey deaktivizēšana

  • Ford automobiļu avārijas atbloķēšana

Atbildēt