Posted on Leave a comment

Fiat atslēgu izgatavošana

“Fiat” atslēgu izgatavošanas iezīmes

Fiat atslēgu izgatavošanaFiat atslēgu ražošana. Ja esat pazaudējis vienu atslēgu vai veselu komplektu, nav jābēdājas, jo speciālists vienmēr ir gatavs palīdzēt jums atrisināt šo sarežģīto uzdevumu. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj meistaram izgatavot jaunas automašīnu atslēgu kopijas atbilstoši slēdzenei. Tiek veikts bojāto vienību remonts. Ja nepieciešams, korpusa nomaiņa vai mehāniskā atjaunošana – atslēgas asmens izgatavošana no sagataves. Izmantojot modernus darbgaldus ar programmatūras vadību, tehniķis var ievadīt nepieciešamos parametrus un iegūt precīzu oriģinālās atslēgas kopiju. Šāda procedūra tiek veikta salīdzinoši ātri un aizņem tikai dažas minūtes. Auto klātbūtne ne vienmēr ir nepieciešama. Pietiek demontēt durvju rokturi, lai tehniķis varētu atveidot atslēgas asmens attēlu no slēdzenes.

Fiat atslēgu izgatavošana | Čipa atslēgu izgatavošana

Ja atslēga ir pazaudēta, ieteicams no automašīnas atmiņas izņemt tās datus, lai novērstu tās paņemšanu. Šādā gadījumā programmēšanas laikā atslēga tiks izņemta no atmiņas. Nav ieteicams pašiem mēģināt no bojātas atslēgas noņemt mikroshēmu, jo pastāv iespēja, ka var tikt salauzts iekšpusē esošais stikla elements. Vairumā gadījumu Fiat atslēgas izgatavošana ar mikroshēmas programmēšanu aizņem aptuveni 20 minūtes. Procedūras laikā nav nepieciešams atrasties automašīnā. Tomēr šajā gadījumā īpašniekam vai tehniķim būs nepieciešams demontēt ierīci, kas atrodas virs pedāļa un ir viegli pieejama.

Ja oriģinālās atslēgas ir pazaudētas, pēc sistēmas pārprogrammēšanas tiks ievadīti atslēgu dublikāti. Proti, vispirms tiek veikta regulēšana un pēc tam dublēšanas sinhronizācija ar transportlīdzekļa programmatūru. Ja Fiat atslēgas kopija tiek izgatavota, izmantojot oriģinālo atslēgu, šajā gadījumā nepieciešamie dati tiek nolasīti no oriģinālās atslēgas un pēc tam pārnesti uz dublikāta mikroshēmu. Funkcionalitātes pārbaude ir pēdējais programmēšanas posms. Kad visi darbi ir pabeigti, meistars garantē savus pakalpojumus, lai klients varētu būt pilnībā pārliecināts, ka atslēgas dublikāts būs bez problēmām un darbības traucējumiem.

  • Fiat atslēgu izgatavošana
  • Fiat atslēgas programmēšana
  • Fiat atslēgu remonts
  • Fiat automašīnu avārijas atbloķēšana
Atbildēt