Posted on Leave a comment

FAP/DPF kvēpu filtra deaktivizēšanas un noņemšanas priekšrocības

FAP/DPF kvēpu filtra deaktivizēšanas un noņemšanas priekšrocībasTransportlīdzekļi, kas atbilst Euro-4 ekoloģiskajai klasei, ir aprīkoti ar kvēpu filtriem, kas aiztur degvielas sadegšanas produktus. Iekārtas ir konstruētas tā, lai reģenerācijas procesā sadedzinātu smalkās daļiņas. Šai procedūrai nepieciešama papildu benzīna injekcija. Vidējais filtra kalpošanas laiks ir 150 000 km, pēc tam filtrs ir jānomaina. Jaunas detaļas uzstādīšana automašīnu īpašniekiem ir diezgan dārga un var izmaksāt līdz 2400 eiro. Pašreizējais risinājums autovadītājiem ir FAP/DPF deaktivizēšana. Automašīnu īpašnieki, kas vēlas atbrīvoties no sodrēju filtra, var sazināties ar mūsu uzņēmumu, kas veic programmatūras noņemšanu, kā arī automašīnu atslēgu izgatavošanu. Šajā rakstā aprakstītas priekšrocības, ko sniedz FAP/DPF deaktivizēšana un noņemšana.

Uzmanību autovadītājiem

Daudziem automobiļu īpašniekiem kvēpu filtri ir dārgi, jo tajos ir vērtīgi metāli, tāpēc to izmaksas ir pārāk augstas. Transportlīdzekļa ražotāja garantija attiecas tikai uz oriģinālo aprīkojumu. Tāpēc autovadītājs, kas nomaina FAP/DPF, nesaņem kompensāciju, ja filtrs pārtrauc darboties priekšlaicīgi.

Detaļas fiziska noņemšana apvienojumā ar programmatisku deaktivizāciju sniedz automašīnas īpašniekam vairākas priekšrocības, tostarp:

Nav brīdinājuma “Pārbaudiet dzinēju” – dzinējs nestrādā avārijas režīmā, jo ir problēmas ar filtru.

Nav nepieciešama FAP/DPF reģenerācija, kas rada tumšu dūmu izplūdi, kas apgrūtina pārvietošanos intensīvas satiksmes apstākļos.

Iespēja ietaupīt degvielu, ja nav nepieciešamības pēc gala sadegšanas produktiem.

Motora jauda nesamazinās, jo uz FAP/DPF režģiem uzkrājas sodrēji.

FAP/DPF

Pēc filtra izslēgšanas VDV turpina stabili darboties. Transportlīdzekļu dūmu emisijas nepalielinās. Vidēji filtra atslēgšana autovadītājiem izmaksā 10 reizes lētāk nekā jaunas detaļas iegāde. Automašīnu īpašnieki, kas vēlas pareizi deaktivizēt FAP/DPF, var sazināties ar mūsu uzņēmumu, kas veic ierīču programmatūras noņemšanu un izgatavo automašīnu atslēgas.

Atbildēt