Posted on Leave a comment

FAP / DPF programmatūras noņemšana

FAP / DPF programmatūras noņemšana. Transportlīdzekļiem, kas atbilst Euro-4 vai augstākam vides standartam, jābūt aprīkotiem ar kvēpu filtru. Tomēr šīs ierīces darbība prasa papildu degvielas patēriņu, un, beidzoties tā lietderīgās lietošanas laikam, būs nepieciešama dārga nomaiņa.FAP / DPF programmatūras noņemšanaDažos gadījumos ir vieglāk noņemt kvēpu filtru. Mūsu uzņēmums izgatavo automašīnu atslēgas un veic transportlīdzekļu apkopi Viļņā. Šajā rakstā tiks aplūkota DFP/FAP kvēpu filtru programmatiskas deaktivizēšanas perspektīva.

 

Autovadītāja uzmanība

Detaļas nomaiņa automašīnas īpašniekam parasti izmaksā no 500 līdz 2000 eiro. Turklāt uz jauna filtra uzstādīšanu neattiecas transportlīdzekļa izplatītāja garantijas saistības. FAP/DPF programmatūras noņemšana autovadītājam piedāvā virkni priekšrocību, tostarp:

Avārijas ziņojumu, kas saistīti ar kvēpu filtra darbību, novēršana;

Uz instrumentu paneļa nav filtra tīrīšanas indikatora;

nav melnu dūmu, kad transportlīdzeklis brauc;

nav jāgaida, līdz filtra tīrīšana tiks pabeigta (VDV var izslēgt jebkurā laikā);

Pareiza FAP/DPF programmatiska izslēgšana apvienojumā ar ierīces fizisku noņemšanu neietekmē dzinēja darbību. Filtra noņemšana nepalielina transportlīdzekļa izplūdes sistēmas dūmainību. FAP/DPF maigās izslēgšanas izmaksas ir no 100 līdz 250 eiro, kas ir ievērojami lētāk nekā jaunas ierīces uzstādīšana.

Filtra deaktivizēšanas process maina kodu dzinēja elektronikas blokā. Procedūra tiek veikta, izmantojot datoru diagnostikas iekārtas, un tehniķim ir nepieciešamas padziļinātas IT zināšanas. Filtra noņemšana gan programmatiski, gan fiziski palielina VDV jaudu, uzlabo transportlīdzekļa dinamiskās īpašības un samazina degvielas un eļļas patēriņu. Papildus kvēpu filtru deaktivizācijai mūsu uzņēmums Viļņā veic arī galveno ražošanu.

Atbildēt