Atgriež

Kvalitatīvu preču atgriešana

Ja produkts jums nepatīk, varat to atgriezt 7 darba dienu laikā pēc piegādes. Jūs varat atgriezt tikai neizmantotu, nebojātu produktu, kas nav zaudējis savu sākotnējo izskatu. Atgrieztajam produktam jābūt pilnā komplektācijā (ar neskartu etiķeti un nesaplēstu aizsargplēvi) un oriģinālajā, glītā un kārtīgā iepakojumā. Atgrieztajam produktam jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā pircējs to saņēma.

Kad būsim saņēmuši preces, nodosim tās jums kvalitātes novērtēšanai. Ja prece nav lietota, nav bojāta un tās izskats nav būtiski mainījies, jums tiks atmaksāta nauda vēlākais 2 nedēļu laikā.

 

Bojātu preču atgriešana

Ja esat saņēmis bojātu produktu, jums ir tiesības to atgriezt. Tas neattiecas uz precēm, kas nav objektīvi bojātas vai kas radušās pircēja nepareizas uzglabāšanas vai lietošanas rezultātā. Ja prece tiek atgriezta, jo tā ir nekvalitatīva, keys-automobiliams.lt uz sava rēķina jāaizstāj nekvalitatīvā prece ar atbilstošas kvalitātes preci vai jāatmaksā par preci samaksātā nauda. Nauda jāatmaksā ne vēlāk kā 2 nedēļas pēc atgriešanas datuma.

Pircējam ir tiesības jebkurā laikā mainīt noteikumus un nosacījumus bez iepriekšēja brīdinājuma.

Pēc preču saņemšanas mēs tās nodosim kvalitātes novērtēšanai. Ja prece nav lietota, nav bojāta un tās izskats nav būtiski mainījies, jums tiks atmaksāta nauda ne vēlāk kā 2 nedēļu laikā.